Hakkimizda

Ceyhan Otomotiv Yedek Parça - Hakkimizda

Ceyhan Otomotiv Yedek Parça'ya Hoşgeldiniz...

Firmamiz 1989 yilinda Istanbul  Sirkeci’de kurulmus olup 1991 yilindan itibaren Istanbul Aksaray’da kendi merkez binasinda oto yedek parça sektöründe ithalat, ihracat ve toptan olarak hizmet vermektedir. Firmamizin ana faaliyeti binek ve hafif ticari vasitalara ait orjinal ve yan sanayi yedek parça ithalati ve tüm yurt genelinde pazarlamasidir.

Otomobil yedek parça ve aksesuarlarini internet üzerinden güvenli, hizli ve ekonomik olarak sunmak için hizmetinizdeyiz.

Şirket Görselleri - 1
Şirket Görselleri - 1

Becerilerimiz

Zamanında Teslimat

98% 98% Oranında

Tek Tıkla Güvenli Alışveris

100% 100% Oranında

Müşteri Mennuniyeti

96% 96% Oranında

Kolay İade

100% 100% Oranında

Vizyon & Misyon

Eryaz Bilgi Teknolojileri; Ulusal ve uluslararası kurumsal pazarda, müşterilerimizle beraber büyüyerek sektörün önde gelen teknoloji firması ve proje bazlı lider iş ortağı olmaktır.
Yazılım sektöründeki en yeni teknolojileri kullanılarak her aşamada kurumsal müşterilerimizin yanında olan güvenilir, profesyonel ve entegratör iş ortağı olmak.

Kurumlara katma değerli hizmetler sağlayarak "kaliteli hizmet - uygun fiyat - müşteri memnuniyeti" anlayışı ile özel teknoloji hizmetleri sunmak,

Müşterilerimizin, kendi sektörlerindeki rekabet avantajı sağlamalarına yardımcı olarak; bilişim teknolojileri pazarındaki yaratıcı, yenilikçi ve lider bir firma olmaktır.
Sektöründeki şirketler arasında kalitede lider olabilmek amacıyla; sunduğumuz ürün, hizmet ve çözümlerin sağlanması için gerekli olan tüm tedbirleri almak, müşterilerimiz ile uyum içerisinde çalışmak ve sistemimizin sürekliliğini etkin kılmaktır.

Style Switcher

12 Predefined Color Skins Top Bar Color Layout Style Patterns for Boxed Version